• Special discount for site design

  • azaranweb

Festivals

  • week
  • days
  • Hours
  • Minutes
  • Seconds
 

آموزش، پشتیبان گیری و نصب مجدد نرم افزار در آذران وب

در این صفحه درباره روال آموزش نرم افزارها،پشتیبان گیری (Back-Up) و شرایط نصب مجدد نرم افزارهای آذران وب مطالبی ارائه می گردد.

آموزش نصب سایت

آموزش نرم افزار

نرم افزارهای پرتال سازمانی، نرم افزار طراحی سایت  و نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ، از جمله نرم افزارهای استقرار پذیر هستند که توسط آذران وب ارائه می گردند.

این بدان معنی است که شما پس از خرید نیازمند گذراندن یک یا چند جلسه آموزشی هستید تا توانایی کار با سامانه ها را داشته باشید.

آموزش نرم افزار CRM و طراحی سایت با توجه به پکیج هایی که مشتری خریداری کرده است از یک تا سه جلسه رایگان آموزش دارند و مشتری در آخرین مرحله از تحویل کار خود، نیازمند گذراندن این جلسات است.

آموزش مجدد نرم افزار

آموزش مجدد نرم افزار

در صورتی که جلسات آموزشی رایگان برای مشترک کافی نباشد یا شخص دیگری نیازمند آموزش کار با نرم افزارها باشد، امکان برگزاری جلسه آموزشی مجدد نرم افزار برای مشترکین وجود دارد.

هزینه هر جلسه آموزشی برای حداکثر سه نفر در محل شرکت آذران وب 800.000 ریال و هزینه هر جلسه آموزشی در محل شرکت مشتری 1.600.000 ریال است.

پشتیبان گیری (Back-Up از سرور ها)

پشتیان گیری از سرورها در آذران وب به صورت هفتگی انجام می گیرد و این تضمین وجود دارد که در صورت بروز مشکلات برای سرور اصلی بک آپ اطلاعات و پایگاه داده های مشتریان قابل بازیابی است.

البته در کنترل پنل هاست های آذران وب (هاستینگ کنترلر برای سرورهای ویندوزی، پلسک برای سرورهای لینوکسی) نیز امکان گرفتن Back-Up به صورت لحظه به لحظه وجود دارد.

(در صورت تمایل مشترکین می تواند به صورت روزانه از اطلاعات خود بک آپ تهیه کند.

اگر در این حوزه نیازمند راهنمایی هستید با بخش پشتیبانی آذران وب تماس حاصل فرمایید.

پشتیبان گیری
نصب مجدد نرم افزار در آذران وب

نصب مجدد نرم افزار در آذران وب

از آنجایی که ممکن است نرم افزارهای CMS،CRM و پرتال سازمانی در دوره کاره خود نیازمند نصب مجدد باشد،آذران وب این خدمات را در فازی جدا پشتیبانی ارائه می دهد.

نصب مجدد نرم افزار CRM و CMS ممکن است به دلیل تغییر سرور یا فضای میزبانی به درخواست مشترک صورت بگیرد در این حالت هزینه این خدمات 3.500.000 برای هر نرم افزار خواهد بود.

در حالتی نیز امکان دارد که بنا به درخواست مشترک دامنه سایت یا CRM تغییر پیدا کند که این خدمت مشمول هزینه لایسنس می گردد.

هزینه لایسنس نرم افزارها بسته به پکیج های آن از 9.000.000 ریال به بالا است.