• Special discount for site design

  • azaranweb

Festivals

  • week
  • days
  • Hours
  • Minutes
  • Seconds
 

چرا مدیریت اینستاگرام خود را به آذران وب میسپارید؟

کیفیت استثنایی

طراحی و مدیریت اینستاگرام شما می تواند شانس شما برای اجرای یک تجارت آنلاین موفق را برطرف یا از بین ببرد. به همین دلیل است که ما در آذران وب کلیه موارد طراحی اینستاگرام را با احتیاط انجام می دهیم. با اجرای یک فرآیند تعریف شده و رعایت دقیق الزامات مشتری ، متخصصان ما طراحی های صفحه تجاری استثنایی منطبق بر طراحی سایت شما ایجاد می کنند که ارزش تجارت شما را تعریف می کنند و جذابیت را برای مخاطب هدف تقویت می کنند.

مدیریت اینستاگرام 1
مدیریت اینستاگرام 2

به روزرسانی های به موقع

خدمات مشتری همیشه برای ما اولویت اصلی است. برای این منظور ، متخصصان طراحی ما به طور مداوم گزارش های پیشرفت را با یک مشتری تا زمان تکمیل به اشتراک می گذارند. در مقابل ، مشتری همچنین می تواند از طریق ایمیل ، واتس آپ یا شماره تماس با ما در ارتباط باشد تا در مورد هرگونه سؤال یا به روزرسانی صحبت کند. بدین ترتیب کلیه بخشنامه ها بصورت به موقع و منظم انجام می شود.

سازگاری منابع

پس از درک دقیق الزامات پروژه شما ، تحلیلگران مشاغل ما سازگارترین شخص در مجموعه آذران وب با شما را مشخص می کنند. و امکان ارتباط مستقیم شما با شخص مربوطه را برقرار میکنن که پس از عقد قرارداد، این شخص به تنهایی در ساعات اختصاصی روزانه به پروژه شما متعهد می شود و مدیریت و هماهنگی بین تیم اجرایی را فراهم میآورد و فقط به سؤالات و بازخورد شما پاسخ می دهد. به این ترتیب ، هم مشتری و هم کارشناس تخصیص داده شده به شما می توانند رابطه کاری همزیستی برقرار کنند.

مدیریت اینستاگرام 4
مدیریت اینستاگرام 4

قیمت گذاری انعطاف پذیر

ما گزینه های مختلف قیمت گذاری انعطاف پذیر را پیشنهاد می کنیم. مشتریان می توانند بسته به بودجه و نیاز پروژه خود ، طراحان و مدیران صفحات اینستاگرام و دیجیتال مارکتینگ ما را بصورت ساعتی ، نیمه وقت یا هفتگی به خدمت بگیرند. از این طریق آذران وب به مشتریان خود اجازه می دهد تا سرعت خود را تعریف کنند و به همین ترتیب امور را پیش ببرند. مطمئن باشید که کیفیت طراحی سایت و پورتال و خدمات دیجیتال مارکتینگ و مدیریت اینستاگرام ما در تمام گزینه های قیمت گذاری ثابت می ماند.

حقوق مالکیت معنوی

در آذران وب ، ما با ایده های مشتری با بالاترین احترام رفتار می کنیم. به همین دلیل ، با امضای توافق نامه عدم افشای اطلاعات ، خیال مشتری هایمان را در رابطه با محرمانه بودن و حفظ حریم خصوصی پروژه راحت تر قرار می دهیم.

مدیریت اینستاگرام 5
مدیریت اینستاگرام 6

رضایت کار

ما در مدیریت صفحات اینستاگرام و تولید پست و طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ مواردی خلق می کنیم که به راحتی قابل کار هستند و به راحتی قابل مشاهده هستند. اما ما این کار را با مدیریت زمان و مقرون به صرفه انجام می دهیم. رعایت دقیق مجموعه ای از استانداردهای کیفیت و عملکرد ما را قادر می سازد گزاره ارزش مطلوب را به مشتریان خود ارائه دهیم. حتی پس از اتمام پروژه ، کارشناسان ما همچنان به پشتیبانی خود ادامه می دهند تا وب سایت وصفحه تجاری شما د دراینستاگرام با کیفیت به نظر برسد و مرتب باشد که گذری به رضایت مندی مشتریان قبلی ما گویای کار هست .

آخرین فناوری

ما تجربه زیادی کسب کرده ایم اما چشم از آینده نمی بندیم. در آذران وب تأکید زیادی بر روی به روز ماندن با آخرین فن آوری ها و کنوانسیون های طراحی شده است. ما طراحی سایت و مدیریت اینستاگرام ضد آینده را ایجاد می کنیم که انعطاف پذیر و سازگار با دستگاه ها و فناوری های جدید هستند. این رویکرد در نهایت موجب صرفه جویی در هزینه های نگهداری و ارتقاء در دراز مدت می شود.

مدیریت اینستاگرام 7
مدیریت اینستاگرام 8

پشتیبانی سریع

ما بعد از اتمام پروژه ، شما را ترک نمی کنیم.و در کنار شما باقی میمانیم و یک تیم پشتیبانی سریع و پاسخگو برای گرفتن درخواستهای شما و کمک به حل و فصل هرگونه مشکل شما در اولین فرصت در اختیار شما است . رضایت مشتری یک اخلاق عمیق در فرهنگ کار آذران وب است و مسئولیت اصلی مشتری بزرگ و قوی ما را بر عهده دارد.

پکیج های انعطاف پذیر متناسب با نیازها و بودجه شما

ما با طبقه بندی خدمات خود در 4 دسته ، برنز، سیلور ، گلد و الماس ، کار را آسان تر کرده ایم. با توجه به نوع مدیریت صفحه اینستاگرام و طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ که می خواهید و سطح پیچیدگی آن را در بر می گیرد ، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید که کدام پکیج متناسب با نیازهای شما میباشد

مقدماتی
1،500،000تومان

برای هر ماه

اقتصادی
2،900،000 تومان

برای هر ماه

پیشرفته
6،900،000 تومان

برای هر ماه

ویژه
15،000،000 تومان

برای هر ماه

مقایسه پکیج ها

امکانات پکیج مقدماتی پکیج اقتصادی پکیج پیشرفته پکیج ویژه
آموزش بالابردن امنیت پیج

z

z

z

z

آموزش بهترین زمان پست گذاشتن

z

z

z

z

مشاوره نکات فنی برای بهبود عملکرد پیج شما

z

z

z

z

مشاوره محتوایی و رفع ایرادات پیج شما از هایلایت ها تا نحوه انتخاب هشتگ

z

z

z

z

تحلیل و آموزش بررسی آمار ها

z

z

z

z

طراحی و تولید 5 پست برای پیج شما

z

z

z

z

طراحی لوگو

z

z

z

z

درج و بارگزاری پست های شما در 7 روز هفته

z

z

z

z

طراحی هایلایت

z

z

z

z

تولید پست تصویری (در ماه)

z

8 پست تصویری 8 پست تصویری 12 پست تصویری
تولید استوری (در ماه)

z

z

8 استوری 12 استوری
تولید پست فیلم مبتنی بر تصویر (در ماه)

z

z

4 استوری 8 استوری
ساخت اینترو داکشن برای نمایش قبل از فیلم ها

z

z

z

z

ساخت 1 تیزر کوتاه توسط تیم فیلم برداری در ماه مشابه نمونه های ارسالی

z

z

z

z

جوابگویی یک ساعت اول redirect ها بعد از هر پست

z

z

z

z