• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

طراحی قالب وب سایت

طراحی قالب وب سایت

5 گام طراحی وب سایت

گام اول : مشاوره رایگان

آذران وب با مشاوره رایگان برای شناخت کسب و کار و ارائه راه حل های مشتری مداری و رقابتی در طراحی وب سایت ، سعي می کند يک هويت واحد مفهومي و بصري براي سايت تعريف کند که با ساختار سازمان و روحيه مخاطبان سازگاري داشته باشد.
این پروسه بر اساس درخواست مشتری مبنی بر پر نمودن فرم درخواست قالب وب سایت و استاندارهای بین المللی به روش های مختلف انجام می گیرد .

گام دوم : انتخاب پکیج

انتخاب پکیج مناسب نرم افزار مدیریت محتوی وب سایت (Azaranweb CMS) .

گام سوم : طراحي هاي گرافيکي سايت

طرح ها و تم هاي صفحات اصلي و فرعي به همراه طرح هاي فلش و تصاوير در اختيار مدير پروژه قرار مي گيرد تا چيدمان بصري اطلاعات (Interface) به تمامي ساخته و پرداخته شود.
مدت زمان طراحی قالب وب سایت ،10 روز کاری می باشد.
قالب وب سایت پس از طراحی،می بایستی به تایید مشتری برسد و مشتری تا 48 ساعت نظر خود را مبنی بر تایید،تغییرات و یا طراحی قالب وب سایت جدید(فقط برای یک بار)اعلام خواهد داشت . عدم اطلاع رسانی تا 48 ساعت به منظور تایید پوسته از سمت مشتری می باشد.

گام چهارم : برنامه نویسی و نصب نرم افزار

معماران طراحي مفهومي و برنامه نويسان شرکت آذران وب ، فرايند نشر الکترونيک و برنامه نویسی تحت وب این برنامه نويسان شرکت آذران وب گرافیک برای نصب بر روی سیستم مذکور را انجام می دهند و براي يکپارچه سازي در اختيار مدير پروژه قرار مي دهند.

گام پنجم : کنترل نهايي

هنگامي که بخش هاي مختلف کار خود را به پايان رساندند، مرحله يکپارچه سازي و آزمايش آغاز مي شود. در اين مرحله بر اساس تجربه کارشناس و عملکرد Client-Server ، هشت عمليات آزمايشي با استفاده از نرم افزارهاي تخصصي و به صورت غير اتوماتيک (Manual) روي سايت انجام مي گيرد. گروه کنترل کیفی شرکت آذران وب ، کيفيت سرعت انتقال داده ها، سيستم راهبري، عملکردPlug in هايي نظير لينک هاي مسدود، طرح هاي فلش و حتي فونت و اندازه آنها و خوانا بودن جدول ها را مورد بررسي قرار مي دهند و مي سنجند که آيا سايت در مرورگر هاي مختلف عملکرد يکساني دارد يا خير.
در اين مرحله رفتار کاربرها بر اساس سناريو هاي دلخواه بررسي مي شود تا نواقص احتمالي طراحی به طور کامل برطرف گردد.

تعرفه طراحی قالب وب سایت

طراحی قالب بصورت ساده(بدون Flash , jquery ) : 6500000 ریال
طراحی قالب با استفاده از Flash : 9500000 ریال
طراحی قالب با استفاده ازjquery : 10000000 ریال
پیاده سازی هر افکت Flash یا JQuery : 4000000 ریال
پیاده سازی پوسته پیش فرض (Default)نرم افزار توسط آذران وب : 4000000 ریال