• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

شرایط درخواست نمایندگی از شرکت آذران وب
شرکت آذران وب در زمینه طراحی سایت, نمایندگی هاست لینولکس و ویندوز(فضای میزبانی) ,نمایندگی ثبت دامین از سراسر دنیا با شرایط ویژه نماینده می پذیرد ,جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با امور نمایندگان تماس حاصل نمایید

..............................................................................................

سطح نمایندگی
تخفیف میزبانی وب 20%30% 35%42% 50%
حداقل فروش هاست در سال3 عدد 5 عدد 7 عدد 15 عدد 40 عدد
تخفیف فضای قابل تفکیک 5% 6%7% 8% 10%
قیمت دامنه های جهانی 440,000 420,000 410,000 400,000 380,000
قیمت دامنه ir 75,000 70,000 65,000 55,000 50,000
IDN 590,000 580,000 570,000 560,000 550,000
مبلغ اعتبار اولیه 4,000,000 5,000,000 10,000,000 20,000,000 50,000,000
ارسال درخواست ارسال درخواست ارسال درخواست ارسال درخواست ارسال درخواست
* تمامی قیمت ها به ریال می باشد .
قوانین

نماینده در سطوح 4 و 5 می تواند در صورت درخواست ، نمایندگی نرم افزار آذران وب را نیز اتخاذ نماید .
چنانچه نماینده فروش خود را از حداقل افزایش دهد و شارژ کافی در پنل خود داشته باشد ، به سطح بالاتر با درصد تخفیف بالاتر بصورت اتوماتیک ارتقا خواهد یافت .
در سایت آذران وب :
زمان ثبت نماینده قابل رویت می باشد و یکسال پس از ثبت پنل ، آلارم پایان زمان اعتبار به مسئول نمایندگی ها ایمیل می گردد نماینده این بستر را دارا میباشد که سطح نمایندگی خود را هر لحظه در پنل کاربری خود مشاهده نماید.
نماینده بسته به میزان کل مبلغ واریزی به حساب تعیین شده توسط آذران وب تا هر زمان از مدت قرارداد ، مجوز استفاده از خدمات آذران وب منطبق بر جدول فوق را دارد .
نماینده میتواند طی مدت قرارداد مبلغ واریزی خود را طی یک یا چند پرداخت افزایش دهد. که در آن هیچ گونه محدودیتی لحاظ نگردیده است.
پس از پایان مدت قرارداد ، نرخ نهایی تخفیف بر اساس میزان سرویس هاس خریداری شده در مدت قرارداد منطبق بر جدول فوق محاسبه میشود . چنانچه مبلغ واریز شده از مبلغ لازم برای خرید سرویس هاس استفاده شده بزرگتر باشد ، باقیمانده اعتبار در پنل نماینده برای استفاده از سرویس های آذران وب توسط نماینده محفوظ خواهد ماند . در صورت تمدید قرارداد ، این مبلغ به عنوان واریز دوره بعد محسوب میگردد .
تجدید قرارداد :
پس از انتقضای مدت مندرج ، با تقاضای نماینده و موافقت امور نمایندگی آذران وب تجدید قرارداد طبق ضوابط جاری در زمان تجدید امکانپذیر است . در تصمیم آذران وب برای تجدید قرارداد ، عملکرد نماینده لحاظ خواهد گردید.
تعهدات آذران وب
ایجاد دسترسی از طریق پایگاه وب برای نماینده جهت ثبت دامنه و میزبانی وب
ارائه تخفیف به نماینده برای ثبت دامنه ها و سرویس های میزبانی وب طبق ظوابط شرکت
تامین شرایط فنی و ادرای متعارف بین المللی
ایجاد و نگهداری صفحه وب شامل فهرست دامنه هایی که نماینده یکی از رابط های آن است و به کارگیری تمهیدات لازم در ممانعت از دسترسی غیرمجاز به این اطلاعات
ایجاد امکان پرداخت آنلاین توسط نماینده
ایجاد امکان پرداخت آفلاین از حساب کاربری در آذران وب
اطلاع رسانی به هنگام در خصوص هزینه های ثبت و تغییرات آنها به نماینده
ارائه گزارش الکترونیک به نماینده از ریز عملکرد خرید با آذران وب
تعهدات نماینده
پرداخت هزینه های واگذاری دامنه منطبق بر قوانین شرکت ( مقرارات نظام صنفی و قوانین بین الملل)
رعایت فرمت دقیق دامنه و میزبانی وب
کوشش کامل در تحقق صحت مشخصات دارنده امتیاز و صحت اطلاعات واردشده در فرم ثبت دامنه
رعایت دقیق مقررات قوانین آذران وب به شکلی که در وبگاه آمده است .
ثبت هر دامنه توسط نماینده به معنی تفهیم مقررا ت.
موافقتنامه توسط نماینده و قبول آن توسط دارنده امتیاز است .
نماینده مکلف به ارائه اطلاعات لازم در خصوص حقوق و تکالیف خریدارن امتیاز دامنه و هاستینگ به نحو مقتضی به ایشان میباشد ، بالاخص در مورد سیاست و مقررات حل اختلاف و مسئولیتهای دارنده امتیاز ، و مسئولیت های هر یک از رابط ها . در صورت اثبات ورود هرگونه خسارت ناشی از عدم اطلاع رسانی کامل به دارندگان امتیاز دامنه در مراجع ذیصلاح ، جبران آن به عهده نماینده بوده و آذران وب هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .
نماینده مکلف به ارائه نشانی پستی کامل ، تلفن ثابت ، تلفن همراه ، نشانی پست الکترونیک معتبر و اعلام هرگونه تغییر مشخصات مذکور به دفتر مرکزی آذران وب در اسرع وقت میباشد . مسئولیت خسارات ناشی از عدم امکان ایجاد ارتباط به موقع متوجه نماینده خواهد بود .
به منظور تسهیل ارتباط میان نماینده و آذران وب ، نماینده فردی را به عنوان رابط به آذران وب معرفی و نشانی پست الکترونیک فعال و به روز این رابط ها را جهت ارتباط سریع به آذران وب ارائه میکند . این ارتباط صرفاً به منظور تسریع و تسهیل منظور میشود.
نمایندگی اعتباری
در این سرویسها شما به عنوان نماینده فروش آذران وب می توانید کلیه سرویسهای آذران وب را با تخفیف ویژه ( منطبق بر سطح نمایندگی ) تهیه نموده و با قیمت اصلی آنها به مشتریان خود ارائه دهید در این سرویسها شما تنها به فروش سرویسها می پردازید و پشتیبانی مشتریان به عهده آذران وب است .
مزایا :
كنترل پنل فروش خدمات و محصولات فروش خدمات و محصولات بر اساس اعتبار نماينده كه در سيستم آنلاين كاركرد حساب، موجودي و باقي مانده اعتبار به وي نمايش داده ميشود
محاسبه تخفیفات نمايندگي ها بصورت تصاعدي (‌افزايش تخفیف بر اساس شارژ اعتبار بيشتر، محاسبه توسط سيستم‌ آنلاين)
حمايت از نماينده در برگزاري نمايشگاه هاي محلي
پشتيباني فني و راهنمايي مشتركين نماينده در تمامي ساعات شبانه روز توسط كادر فني 24 ساعته آذران وب ( نماينده ميتواند بعد از فروش، پشتيباني محصولات و خدمات را به آذران وب ارجاع دهد )
ارجاع مشتركين به نزديك ترين نمايندگي محل خود
آموزش كامل به نماينده در دفتر مركزي آذران وب
حمايت تبليغاتي نمايندگی ها ( در صورت تاییده بخش امور نمایندگی ها )
امكان واگذاري نمايندگي انحصاري (مشروط بر صلاحيت و تائيديه امور نمايندگيها و گذشت حداقل 18 ماه از صدور نمايندگي)
عدم محدوديت قيمت گذاري (نماينده ميتواند با توجه به تخفيفات خود، بدون محدودیت قيمت گذاري نمايد)
انتخاب سطح نمايندگي از ابتدا (نماينده ميتواند با قرار دادن اعتبار اوليه، سطح نمايندگي و تخفيف دريافتي خود را از ابتدا تعيين نمايد و يا با شارژ اعتبار، در هر زمان سطح نمايندگي و تخفيف خود را افزايش دهد).
نمایندگی حجمی
در این سرویسها شما می توانید در کنترل پنل نمایندگی پلانهای میزبانی را به دلخواه خود تعریف و در فضای اختصاصی خود به فروش رسانید. در این سرویسها، علاوه بر فروش، پشتیبانی مشتریان نیز به عهده خود شماست بنابراین می بایست با مسائل فنی میزبانی وب آشنایی کافی داشته باشید.
امکانات و مزایا:
امكان محدود كردن فضاي هر يك از Domain ها و يا جلوگيري از استفاده فضاي تخصيص شده.
امكان اختصاص Email به هر يك از Domain ها، به تعداد دلخواه.
امكان مشاهده فضاي مصرفي كاربر.
امكان اضافه كردن تعرفه هاي دلخواه در سيستم.
امكان Email كردن اطلاعات Hosting براي كاربر به صورت Online.
امكان Edit كردن Parking Page همراه با آرم يا لوگوي شما به هنگام تعريف Host جديد.
امكان تخصيص كنترل پنل به هر سايت.
امكان استفاده از لوگو در كنترل پنل كاربران.
امکان استفاده از Name Server های اختصاصی.
سوالات متداول
میزان سود شما به چه اندازه است؟
سود شما میزان تخفیفی است که آذران وببا توجه به سطح نمایندگی به شما اعطا می دارد. این تخفیف بسته به سطح نمایندگی و نوع خدمات خریداری شده متفاوت می باشد. به عنوان مثال سود حاصل از فروش پلان HW6 برای نماینده سطح 3 مبلغ 145.000*35% =50.750 تومان می باشد. همچنین این سود برای تمدید سرویس در سال های آینده نیز به شما تعلق خواهد گرفت. برای اطلاع از سطوح مختلف نمایندگی و میزان هر یک از آنها به جدول تعرفه نمایندگان مراجعه نمایید.

این سرویس مناسب چه اشخاص و شرکت هایی می باشد؟
این سرویس برای تمامی اشخاص و شرکت ها یی که می خواهند از طریق فروش سرویس های آذران وب درآمد بیشتری کسب نمایند مناسب است . این اشخاص/شرکت ها می توانند در رشته هایی مانند طراحی وب ، خدمات رایانه ای ، ISP ها ، کافی نت ها و یا هر رشته دیگرمرتبط با IT فعالیت داشته باشند.

چرا از سرویس نمایندگی آذران وباستفاده نمایید؟
با توجه به اعتبار آذران وب در بین کلیه شرکت های میزبانی وب و شناخت کاربران از آذران وب، شما می توانید به راحتی سرویس های آذران وب را به کاربران خود ارائه نمایید.

آیا برای اخذ نمایندگی ، هزینه ای دریافت می گردد؟
خیر ، آذران وب بابت اعطای حق نمایندگی مبلغی دریافت نمی نماید. کلیه مبالغ دریافتی از شما به عنوان اعتبار خرید در کنترل پنل شما وارد می گردد وشما می توانید همه اعتبار خود را برای خرید سرویس ها مصرف نمایید.

آیا برای فروش هر سرویس لازم است با آذران وب تماس بگیرید ؟
خیر، شما می توانید با استفاده از کنترل پنلی که در اختیار شما قرار می گیرد در هر ساعت از شبانه روز سرویس مورد نظر خود را به صورت آنلاین تهیه نمایید و هزینه آن پس از کسر تخفیف به صورت خودکار از اعتبار شما پرداخت خواهد شد.

آیا این سرویس محدودیت زمانی دارد؟
چنانچه پس از 1 سال شما برای خرید هیچگونه تماسی حاصل ننمایید مبلغ اعتباری شما بصورت کامل قابل برگشت نمی باشد و شرکت به عنوان کارمزد 20 درصد آنرا ضبط خواهد کرد ولی در غیر این صورت نماینده می تواند تا زمانی که اعتبار داشته باشد از این سرویس استفاده نماید.
چنانچه به سرویسی با امکانات بیشتر احتیاج دارید به بخش سرور های اختصاصی مراجعه نمایید.