• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

تعرفه های آذران وب

این مجموعه در سال 1379 با هدف ارائه خدمات تخصصی وب سایت و امکانات جانبی آن فعالیت خود را شروع کرده که در سال 1381 با توجه به اهداف بلند مدت شرکت و زمینه فعالیت شرکت با نام تجاری آذران وب فعالیت خود را گسترش داد. امیدواریم با تکیه برکادر مجرب و متخصص خویش و مدیریت درست منابع انسانی و همچنین با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و تکنولوژی های موجود در سطح جهان بتوانیم علاوه بر پاسخگویی کامل به نیازها و انتظارات و سلایق داخلی، نماینده شایسته ای از جامعه انفورماتیک کشور در سطح بین الملل باشیم.
اهداف کلی کارکنان این شرکت ارایه خدمات با کیفیت هرچه بیشتر سازگار با استانداردهای جهانی و قابل رقابت در تمام دنیا ، همگام با تکنولوژی روز، پشتیبانی و خدمات بی وقفه ودر نتیجه فراهم آوردن آسایش خاطر مشترکین عزیز می باشد.
آذران وب توليد كننده اولین و تنهاترين و قوی ترین سیستم مدریت محتوا (CMS ) در ایران بر اساس تکنولوژی ماژولار.(Web costumes Control)
داشتن وب سایت دیگر جزو تجملات و صرفاً داشتن یک آدرس دراینترنت برای شرکت ها، موسسات و اشخاص بشمار نمی آید، بلکه یک ابزار ضروری جهت اطلاع رسانی،خرید و فروش و غیره می باشد که بازدهی آن بخصوص در میان افراد و مدیران آگاه روزبه روز جدی تر می شود.
در طول یک دهه اخیر که که بر تعداد وب سایتها به شدت افزوده شده است،افردی که قصد راه اندازی وب سایت خود را داشته اند معمولاً انجام پروژه های خود را به یک گروه طراح می سپردند و این سنت در خیلی موارد بدلیل عدم آگاهی افراد از سیستمهای روز دنیا مانند CMS همچنان ادامه دارد و علی رغم پرداخت هزینه ها و صرف مدت زمانی برای تکمیل پروژه معمولاً با عدم انطباق طرح با تصورات ذهنی خود روبرو می شوند و این تازه شروع مشکلات این افراد است چرا که به دلیل استاتیک بودن طرح، برای ایجاد کوچکترین تغیراتی در سایت خود می بایست با گروه طراح خود تماس گرفته و با پرداخت هزینه و صرف زمان مجدد این تغییرات را اعمال نمایند.
نکته پرواضح این است که وب سایتهایی که بروز رسانی می شوند از بازدید کنندگان بیشتر و در نتیجه منافع بیشتری برای صاحبان آن خواهند داشت، این بروز رسانی حتی توسط یک متصدی آشنا به تایپ نیز انجام پذیر خواهد بود.