• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

درج اطلاعات

آذران وب آذران وب مجموعه اي است برپايه تفکر استراتژيکِ (strategic thinking) خلاقانه و نوآورانه در عرصه ارايه محصولات و خدمات با رويکرد سازگاري هرچه بيشتر با نياز هاي کارفرمايان و کاربران. از ديگر سو در زمينه هاي کاري، Business، ارتباطات و Communication، داشتن کانالي تبليغاتي با قابليت هاي خاص و هزينه هاي کم براي ايجاد برد رقابتي، افزايش بازاریابی دامنه ، بالا بردن حجم فروش و ديگر استراتژي هاي مارکتينگ، يکي از نياز هاي اساسي کارفرمايانِ مشتري استفاده از وب سايت و کاربران وب در عصر حاضر مي باشد.
آذران وب با گردآوري کارشناساني مجرب و تمرکز در دو بخش بازاريابي راهبردي (Strategic Marketing) و فن آوري اطلاعات (Information Technology)، به بهترين نحو ممکن به اين نياز کارفرمايان پاسخ مي گويد. در عمل آذران وب از IT، فن آوري اطلاعات صرفا به عنوان يک ابزار - گرچه بسيار کارآمد - در جهت نيل به اهداف بازاريابي کارفرمايان خود استفاده ميکند؛ لذا مشارکت مستقيم کارفرما در تشخيص و ابراز نيـاز هاي خود از وب سايت مورد نظر را در طراحـي پـروژه دخيـل مـي داند. براي نـمونه براي يک کارفرما که مي خـواهد بر روي شبکه جهاني اينترنت حضـور 24 سـاعته خود را با بهـترين هزينه، تضمين کند، آذران وب تنها به ارايه يک وب سايت ممتاز با امکانات متنوع بسنده نمي کند؛ بلکه سازگاري محصولات ما با نياز هاي کارفرمايان بر پايه بررسي و تحليل هاي به عمل آمده از اهداف بازاريابي کارفرمايان ، شکل مي گيرد.
با چنين نگرش عميق و کلاني، گذشته از ارايه خدمات فني در زمينه IT، آذران وب استفاده از روشهاي علمي نظير مخاطب شناسي، روان شناسي کاربران در حين استفاده از وب سايت، راهبرد اقتصادي کارفرمايان مشتري استفاده از وب سايت، پياده سازي مفاهيم پايه و استراتژيکِ Business Plan کارفرمايان، مانند Vision، Mission، Objectives و ... را در طراحي ابزارهاي ارتباطي و ادراکي کاربران وب سايت، در نظر مي گيرد و به اين صورت امکان ايجاد يک حضور موفق را بر روي شبکه جهاني اينترنت فراهم مي آورد.
یکی از خدمات آذران وب ،درج اطلاعات نرم افزارهای cms و یا پرتال می باشد.

فرآیند درج اطلاعات به سه صورت در این مجموعه به مشترکین محترم سرویس دهی میشود:


1
درج اطلاعات صفحات نرم افزار مدیریت محتوا که بر اساس نیاز کارفرما ، همراه طراحی صفحات خواهد بود و معمولاً برآورد هزینه آن بر اساس نیاز به صورت صفحه ای خواهد بود ، که در این حالت انتظارات مجری از کارفرما و وظایف مجری به شکل زیر خواهد بود .
انتظارات مجري از کارفرما :
فراهم نمودن امکانات آشنايي پرسنل آذران وب با شرکت شامل بازديد از محل فعاليت ؛ دسترسي به اطلاعات شرکت (تا حد امکان) , آشنايي با افراد کليدي و ساير موارد متشابه به منظور شناخت و درک بهتر از ماهيت مجموعه .
معرفي نماينده کارفرما به عنوان فرد مسول در امر هدايت و راهبردي پروژه .پس از تحويل پروژه فرد مورد نظر مي بايست داراي اختيارات کامل به منظور پيشبرد اهداف وب سايت و تفويض به بخش ها و افراد مختلف درون شرکت باشد . جمع آوري مطالب مورد نياز وب سايت از قبيل مشخصات اعضا هيئت مديره و چارت سازماني و ...
وظايف مجري :
تعريف خط مشي و محتواي سايت با مشارکت مستقيم نماينده كارفرما
طراحي ساختار وب سايت با رعايت تمامي اصول Site Structure و info Architecture .
طراحي ساختار وب سايت با رعايت تمامي خصوصيات Usability و جذابيتهاي مورد نظر
تکميل اجراي وب سايت منطبق با يکايک خصوصيات اعلام شده در پيشنهاد نامه
ارائه آموزشهاي لازم به پرسنل در امر راهبردي سايت شامل ( مديريت سايت , نيروي انساني )
ارائه پشتيباني و برطرف نمودن مشکلات احتمالي در چهارچوب مفاد قرارداد در طول مدت قرارداد .

2
درج اطلاعات صفحات پرتال که بعضا با عقد قرارداد به همراه انتقال اطلاعات قبلی صورت گرفته و همراه با طراحی صفحات منطبق بر درخواست و احساس نیاز بوجود آمده خواهد بود.
که در این حالت هم منطبق بر روش قبل صورت میپذیرد .


3
قرارداد درج اطلاعات که بصورت سالیانه بوده و مبنی بر تغییر اطلاعات بر اساس اطلاعات ارسالی کاربر و نیز تغییرات بنرها و گرافیک صفحات مبتنی بر اعیاد و مناسبت ها خواهد بود.
بدیهی است در این روش ، بر اساس نیاز کارفرما سرپرست پرتال و یا وب سایت شما در آذران وب با در دست داشتن تیم متخصص، در کوتاه ترین زمان نیاز های شما را بر روی درگاه ورودی اینترنت بروزآوری مینماید و که نتیجه این عمل چیزی جز ارتباط بیشتر و تحت تاثیر با مخاطبان شما نخواهد بود . لازم بذکر است که این روش سرعت درج اطلاعات نسبت به تیم کارفرما در زمان بهینه تر و کوتاهرتر خواهد بود و از لحاظ هزینه هم مقرون بصرفه تر خواهد شد .
گفتنی است با توجه به آموزش رایگان محصولات آذران وب که به کاربر ارائه می گردد،ممکن است درج اطلاعات بخشی از خدمات و پشتیبانی خاص آذران وب به حساب آید که برای سایت های پر صفحه بسیار پر کاربرد و کم هزینه تر می باشد.
s