• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

نرم افزار مدیریت محتوای وب سایت آذران وب

سیستم مدیریت محتوا آذران دیزاین7.4 نرم افزاری است که با ارائه کردن خدماتی بسیار حرفه ای در غالبی کاربر پسند،امکان مدیریت محتوای سایت را از طراحی صفحات تا درج و ویرایش اطلاعات فراهم می سازد. گفتنی است شرکت آذران وب اولین نرم افزارمدیریت وبسایت خود را در سال 1381 به بازار عرضه کرده و تاکنون ریلیزهای بسیاری را ارائه نموده تا با تکنولوژی Browserهای روز قابل تطبیق باشد.
این شرکت جهت ايجاد و مديريت وب سايت با قابليتهاي منحصر به فرد نرم افزار آذران ديزاين را ارئه كرده است .اين نرم افزار قابليت ايجاد حرفه اي ترين وب سايت ها را ظرف مدت چند ساعت حتي به افراد مبتدي مي دهد و مي توانند اغلب سرويس هاي مورد نظر خود را توسط اين نرم افزار در وب سايت خود قرار دهد .
استفاده از نرم افزار آذران ديزاين بسيار ساده است كه به منظور ارتقاء سطح امنيت ، كد نويسي آن با معماري چند لايه صورت گرفته كه مبتني بر تكنولژي روز دنيا NET. ميباشد .
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار،قابلیت بسط و گسترش دادن آن می باشد.بدین معنا که این نرم افزار هیچ محدودیتی را برای کاربر از جهت خدمات و ماژول های قابل ارائه تحمیل نمی نماید.
تمامی پکیج ها شامل :
پشتیبانی رایگان
سرویس هاستینگ رایگان با توجه به پکیج انتخابی
دریافت سرویس پک آنلاين ، مادام العمر رایگان
بروزرسانی آنلاین
ویژگی های اصلی CMS عبارتند از:
محیط تالیف یکپارچه : سیستم مدیریت محتوا باید محیط قدرتمند و یکپارچه ای را برای مؤلفین آثار فراهم آورد. بدین ترتیب مؤلفین می توانند از امکانات گسترده جهت ایجاد محتوا در CMS استفاده نمایند.
جداسازی محتوا و محیط نمایش آن : ایجاد فرمت های مختلف نشر بدون جداسازی محتوا و محیط نمایش آن امکان پذیر نمی باشد. تألیف باید بر مبنای شیوه ها به گونه ای بوده که قالب نوشته ها در هنگام انتشار بر روی محتوا پیاده سازی گردد.
تألیف چند کاربریMulti-user)CMS) : شمال چندین مؤلف می باشد. امکاناتی نظیر قفل رکورد ها (Record Locking) موجب پیشگیری از برخورد و تداخل تغییرات در محتوا بهنگام ویرایش محتوا می گردد.
تک منبع کردن (استفاده مجدد از محتوا) : یک صفحه و یا حتی یک پاراگراف ممکن است بارها در متون مختلف استفاده شده و یا به گروه های مختلف کاربری نمایش داده شود. این یکی از ملزومات نمایش محتوا در سکو های مختلف نظیر اینترانت و اینترنت از یک منبع واحد می باشد
ایجاد Metadata : قرار دادن Metadata (ایجاد کننده، موضوع، کلمات کلیدی و ...) بهنگام مدیریت یک منبع اطلاعات بزرگ امری حیاتی است.
تألیف غیر فنی مؤلفین نباید برای ایجاد محتوا به دانستن HTML یا اطلاعات فنی نیاز داشته باشند.
استفاده آسان - راندمان بالا : یک CMS موفق، سیستمی است که ایجاد، سازماندهی و مدیریت محتوا در آن آسان باشد.
مدیریت محتوی

تعرفه پکیج های نرم افزار CMS