• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

سرور های اختصاصی مجازی آذران وب

چنانچه امکانات و منابع سرویس های اشتراکی برای وب سایت شما کافی نیست و یا نیاز به دسترسی های بیشتری به سرور میزبان خود هستید و از طرفی سرور برای شما مقرون به صرفه نیست، سرورهای اختصاصی مجازی (VPS) جوابگوی نیاز شما خواهد بود. پلانهای سرورهای اختصاصی مجازی بخشی از منابع یک سرور اختصاصی قدرتمند را به صورت کاملا اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد داد و شما می توانید بدون آنکه سایر کاربران تاثیری روی سرویس شما بگذارند از این منابع استفاده نمایید و در مجموع این سرویس عملکردی همانند یک سرور اختصاصی خواهد داشت.
روش های VPS تحولی در صنعت وب ایجاد نمود ولی سیر تکاملی این صنعت به همین نقطه ختم نشد.تقاضای افزایش پایداری و امنیت موجب ارائه فن آوری جدیدی در عرصه مجازی سازی به نام سرور اختصاصی مجازی شد. در این فن آوری جدید کاربران کلیه مزایای یک سرور مجازی را روی یک نسخه اختصاصی از سیستم عامل بدست می آورند. این باعث از بین رفتن مشکلات پایداری و امنیت که قبلا در سرویسهای VPS قبلی تجربه شده بود شد.
در سرور مجازی اختصاصی میزان منابع تخصیص داده شده به هر سرور مجازی منحصرا در اختیار همان سرور مجازی خواهد بود. بنابراین عملکرد سایر سرورهای مجازی میزبانی شده روی یک سرور تاثیری بر روی یکدیگر نخواهد داشت. علاوه بر این همانطور که گفته شد سرورهای اختصاصی مجازی دارای سیستم عامل مجزا برای خود خواهند بود به طوری که می توان روی یک سرور مجاری اختصاصی نگارشهای مختلف ویندوز و لینوکس را بدون در نظر گرفتن سیستم عامل سرور اصلی نصب نمود.

ویژگی های سرور اختصاصی مجازی آذران وب به صورت زیر است :
تخصیص بخشی از منابع یک سرور اختصاصی قدرتمند به صورت اختصاصی برخلاف VPS ها
امکان انتخاب سیستم عامل (نگارشهای مختلف ویندوز و لینوکس) و همچنین تغییر آن در آینده بسته به نیاز کاربر
امکان دسترسی کامل به سیستم عامل سرور اختصاصی مجازی از راه دور
امکان نصب برنامه های مورد نیاز توسط کاربر
امکان روشن، خاموش و ریستارت کردن سرور اختصاصی مجازی توسط کاربر
کاهش چشمگیر هزینه های سخت افزاری نسبت به سرور اختصاصی
بکاپ گیری ساده از طریق تهیه Snapshot
امکان ارتقا و منابع سخت افزاری در هر زمان
امکان نصب کلیه سیستم عامل ها دارای لایسنس اورجینال توسط آذران وب
امکان نصب کلیه نرم افزارهای دارای لایسنس توسط آذران وب
امکان پشتیبانی توسط نیروهای مجرب آذران وب در صورت نیاز
جهت دریافت اطلاعات بیشتر راجع به تعرفه های سرورهای مجازی آذران وب بر روی لینک زیر کلیک نمایید : تعرفه سرورهای مجازی آذران وب