• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

بهینه سازی سایت

لینک های آذران وب

SEO بهینه سازی سایت :

بک لینک ها و لینک ها همیشه از نظر موتورهای جستجو بسیار پر اهمیت بوده و یکی از معیار های مهم در سنجش اعتبار و کیفیت مطالب یک وب سایت می باشد . در واقع برای بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو و SEO این امر بسیار موثر است.
در دنیای مارکتینگ امروز، وبسایت ها و شرکت های بزرگی اقدام به انتشار مطالب خود از طریق شبکه های اجتماعی خصوصا فیسبوک , گوگل پلاس و توییتر می کنند ، این قضیه باعث میشود مطالب توسط چندین و چند مشترک دیگر مشاهده شده و تبادل اطلاعات با حجم بسیار بالاتری خواهد بود ؛ این مسئله تاثیر مستقیم بر روی سئو و بهینه سازی سایت خواهد داشت.
آیا از حق نویسنده آگاهید؟
از زمانی که گوگل اقدام به راه اندازی Google Plus نمود ، موتور جستجوگر گوگل اهمیت بیشتری به فعالیت در شبکه های اجتماعی داد و همینطور یک تعامل دو طرفه میان نویسندگان مطالب و گوگل ایجاد شد به طوری که گوگل این امکان را به طراحان و نویسندگان وب سایت می دهند که تگ مربوط به نام نویسنده را به مطلب یا صفحه اضافه کنند و گوگل آن را در بانک های اطلاعاتی خود ثبت کند ؛ اگر زمانی از مطالب وب سایت شما کپی کردند و در گوگل ایندکس شد ، گوگل متوجه این می شود که مطلب x متعلق به وب سایت شما می باشد و امتیاز بیشتری به وب سایت شبکه در میان لیست جستجو ها می دهد و این امر باعث افزایش رتبه سایت شما دربهینه سازی سایت و SEO خواهد داشت.
چگونه سرعت ایندکس شدن در گوگل را افزایش دهیم؟
و دوباره ایندکس شدن صفحات وبسایت در موتورهای جستجوگر خصوصا گوگل اهمیت خود را نشان داد !
زمانی که شما اقدام به انتشار و به اشتراک گذاری مطالب خود در شبکه های اجتماعی بویژه Google Plus و Facebook می کنید ، گوگل با سرعت بسیار بیشتری نسبت به حالت معمولی (بدون آنکه در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید) مطلب شما را در فهرست خود درج می کند. این عمل در بعضی وب سایت ها که از این روش استفاده می کنند با سرعت 2 ثانیه انجام می گردد !
افزایش رنک و امتیاز سایت(Domain)
همانطور که تعداد بازدیدکنندگان سایت شما در شبکه های اجتماعی زیاد می شود ، رتبه دامنه شما در وب سایت هایی مثل Alexa رو به رشد خواهد رفت و به رتبه بسیار خوبی دست پیدا خواهید کرد. این افزایش رتبه بیانگر افزایش بازدید و میزان ارتباط بالای شما با کاربر می باشد که ممکن است در فروش محصول خود به کاربران در سطح اینترنت تاثیر بسیار مثبتی بگذارد. SEO سایت شما در واقع با این نتیجه افزایش و بهبود خواهد یافت.
کلمات مستقیما بر روی رتبه سایت شما تاثیر خواهد داشت
وقتی که اقدام به اشتراک گذاری و ارسال مطالب خود در شبکه های اجتماعی انجام شد ، موتورهای جستجوگر بر اساس کلمات کلیدی که در عنوان ، متن و نظرات درج شده توجه بیشتری بنسبت مطالب در وب سایت می کند.
چنانچه شما فروشنده لپ تاپ هستید، و در شبکه های اجتماعی در مورد "لپ تاپ های پرسرعت و کم هزینه " صحبت کرده باشید، در واقع نظرات داده شده در وبسایت شما بیشتر بر روی موتورهای جستجو و بهینه سازی سایت تاثیر خواهد داشت و رتبه سایت شما را افزایش خواهد داد .
برای استفاده از خدمات SEO آذران وب با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.