• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

طراحی سایت

لینک های آذران وب

چگونه طراحی سایت موفقی داشته باشیم؟

این روزها طراحی سایت برای تمام مجموعه ها به یک مساله حیاتی بدل شده است و به همین علت دغدغه داشتن وب سایت بسیار ضروری به نظر می رسد. در این اوضاع و احوال قبل از طراحی وب سایت سوال های بسیاری در ذهن مطرح می شود؛ سوالاتی از این دست که طراحی سایت را از کجا شروع کنیم و در چه نقطه یی به انتها برسانیم؟ برای طراحی و پیاده سازی به چه امکاناتی نیاز داریم؟
هر تیم طراحی وب دارای الزامات و محدودیت های مختص به خود برای تقسیم وظایف ، مسوولیت ها و پیاده سازی فرآیندها در جهت طراحی و پیاده سازی یک وب سایت است.یک نقطه مشترک در تمام گروه های طراحی وب سایت از جمله آذران وب وجود داردو آن هم وجود مجموعه یی کامل از توانمندی ها و تخصص های مورد نیاز در ساختار گروه و فرآیندهای مربوطه است.
5 پیشنهاد آذران وب جهت طراحی سایت موفق

قبل از راه اندازی یک وب سایت باید زمانی را به تفکر درباره موضوعاتی اختصاص دهیم ، که در فرآیند طراحی وب سایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. این موارد از سمت آذران وب به شما مشترک عزیز پیشنهاد می گردد تا پیش از پیاده سازی وب سایت در مورد آن تفکر شود:
پنج راهنمایی قبل از طراحی سایت
1-هدف از طراحی سایت چیست؟
2-مشخصات مشتریان وب سایت شما کدامند؟
3-بودجه شما برای طراحی سایت چقدر است؟
4-آیا زمانی برای به روز رسانی وب سایت وجود دارد؟
5-آیا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو برای شما اهمیت دارد؟( SEO)

1- هدف از طراحی سایتچیست؟
در هنگام طراحی سایت اولین پرسشی که باید از خود بپرسید این است که " هدف از طراحی سایت چیست؟" پاسخ این سوال واضح است. در صورتی که شما یک مجموعه بزرگ و یا یک فروشگاه کوچک هستید، به دنبال فروش بیشتر محصولات و خدمات خود به مردم خواهید بود. برای فروش بیشتر لازم است به متقاعتد کردن مردم در مورد محصولات و خدمات خود، افزایش پیشنهادهای ویژه، در ارتباط بودن با تعداد بیشتری از طیف مشتریان و جلب رضایت مشتریان. چنانچه این کار به شکل یک طراحی سایت در بیاید به شدت بر روی فروش ما تاثیرگزار خواهد بود.
2- مشخصات مشتریان وب سایت شما کدامند؟
از نظر شما چه کسانی بازدیدکننده سایت شما خواهند بود؟
در واقع شما می توانید از طریق بازاریابی آنلاین تعداد مشترکین خود را افزایش دهید که خود قوانین بازاریابی خود را دارد. آذران وب می تواند در زمینه طراحی سایت شما و بازاریابی آنلاین نیز بهترین سرویس را به شما بدهد.
3. بودجه شما برای طراحی سایت چقدر است؟
یک قانون ساده و لی مهم به هنگام طراحی سایت وجو دارد که می گوید : عملکرد بیشتر = هزینه بیشتر می بایستی در مورد بودجه فکر کنید. اما باید بدانید که بودجه شما باید درخور هدف و عملکرد وب سایت شما باشد.
4-آیا زمانی برای به روز رسانی وبسایت وجود دارد؟

وب سایت یک ابزار بازاریابی آنلاین است ولی فقط زمانی نتیجه بخش خواهد بود که تمام مدت از آن ابزار استفاده کنید. ممکن است شما بهترین وب سایت دنیا را طراحی کرده باشید، اما اگر زمان خود را به آن اختصاص ندهید، قطعا به اهدافتان نیز نخواهیدرسید. شما می بایستی برای وبسایت خودفردی را با اطلاعات کافی در نظر بگبربد که اصولا برای وب سایت مناسب بهتر است مجری شما یک جموعه باشد که بتواند شما را از جهات مختلف حمایت کند. مطمئنا آذران وب بهترین گزینه بر روی میز است.
5-آیا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو برای شما اهمیت دارد؟(SEO)
آیا ضرورت نمایش وب سایت خود را به عنوان نتیجه جستجو در گوگل درک کرده اید؟ برای رسیدن به این هدف می بایستی یک متخصص SEO برای بهینه سازی وب سایت خود را به کار بگیرید تا پروسه طراحی وب سایت شما توسط آذران وب نتیجه بخش باشد. مطمئن باشید چنانچه شما جزو 5 صفحه اول گوگل در نتایج جستجو باشید، افزایش درآمد سالیانه شما بسیار چشمگیر خواهد بود.
بهینه سازی وب سایت که افراد بیشتری را به سمت وب سایت شما می کشاند، به سادگی نوشتن آدرس یک وب سایت در پشت خودرو است. آذران وب پیشنهاد می کند که قبل از شروع هر کاری، تمام جوانب آن را بررسی نمایید تا وب سایت طراحی شده شما بهینه سازی نیز شده بوده و در صفحات اول گوگل نمایش داده شود.