• خرید
  سبد خريد شما خالی است
  • قیمت کلی :
  • 0
  • مقدار اعتبار:
  • --
 • کاربر: مهمان

نرم افزار مدیریت وب سایت آذران وب

لینک های آذران وب

نرم افزار مدیریت محتوا وبسایت آذران وب

همیشه ابزار های مختلفی برای طراحی و مدیریت کدهایhtml وجود دارند اما به هر حال سیستم های مدیریت محتوی این امکان را فراهم مینماید تا بتوانید به روشی ساده تر کدهای html متن و محتوای صفحات خود را اتوماتیک تولید کنید. اين سيستمها كه امروزه در وب سایت ها بنام CMS شناخته ميشوند، مخفف Content Management System میباشند كه در واقع برنامه ای نرم افزاري روي سرور هستند و به ادمین سايت اجازه ميدهند تا محتوی سایت را بدون نياز به طراحي دوباره سایت تغيير دهد.
محتوی یک صفحه وب سایت بیشتر بر روی یک وب سرور در قالب فایلهای حاوی کدهای html برای نمایش محتوا در محتوی در صفحه وب می باشند. برای مشاهده صفحه وب سایت ، درخواستی به سرور ارسال شده و وب سرور html صفحه را برای نمایش محتوی آن ارسال خواهد کرد.
ابزار های مختلفی برای طراحی و مدیریت کدهای html وجود دارند اما به هر حال سیستم های مدیریت محتوی این امکان را فراهم مینماید تا بتوانید به روشی ساده تر کدهای html متن و محتوای صفحات خود را اتوماتیک تولید کنید. اين سيستمها كه امروزه در وب بنام CMS شناخته ميشوند، مخفف Content Management System میباشند. كه برنامه ای نرم افزاری روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه ميدهند تا محتوی سایت را بدون نياز به طراحي دوباره سايت تغيير دهد.
در این صورت طراح وب سایت ، سایت را یکبار طراحی می نماید و اغلب چند قالب برای طراحی آماده یم نماید تا مدیر سایت بتواند علاوه بر مدیریت(ویرایش، حذف، اظافه) صفحات، از یکی از آن طرح ها نیز استفاده نماید..
اکثر CMS ها امکان درج اطلاعات را بصورت داینامیک دارند، به این روش که متن و محتوایی که یک صفحه را تشکیل می دهد در بانک اطلاعاتی ذخیره کرده و این متن و محتوا زمانی که از سمت کلاینت از بانک اطلاعاتی بازیابی شود در یک فرمت که از قبل مشخص شده نمایش داده می شود.
جداسازی محتوا از نحوه نمایش آن مهمترین بخش یک CMS است چرا که باعث انعطاف پذیری بیشتر در سایت می شود. بیشتر CMS ها امکان تغییر ظاهر و طرح بندی صفحه را از طریق انتخاب تم(THEME) دیگر بدون نگرانی درباره از دست دادن و یا تغییر محتوا را دارند.
نرم افزار مديريت محتوا اصولا از دو بخش تشكيل شده است :
• ابتدا نرم افزار مديريت محتویات (CMA)
• سپس نرم افزار تحویل محتویات (CDA)
نرم افزار مدیریت محتوی به مشترک این امکان را می دهد تا بتواند بدون داشتن دانش فنی بتواند محتويات سایت را بدون داشتن تخصص در طراحی سایت ، ايجاد ، اصلاح ، يا حذف كند و نرم افزار تحويل محتويات اين دادهها را ترجمه و تبديل ميكند و از آنها براي به روز رساني سايت استفاده ميكند.
CMS آذران وب سعی کرده است به روزترین، سریع ترین و کاربر پسندترین نرم افزار مدیریت محتوی باشد.
آذران دیزاین جهت ايجاد ومدیریت وب سایت با قابليتهاي منحصر به فردنرم افزار آذران دیزاین را ارئه كرده است .اين نرم افزار قابليت ايجاد حرفه اي ترين وب سایت ها را ظرف مدت چند ساعت حتي به افراد مبتدي مي دهد و مي توانند اغلب سرويس هاي مورد نظر خود را توسط اين نرم افزار در وب سایت خود قرار دهد .
استفاده از نرم افزار آذران دیزاین بسيار ساده است كه به منظور ارتقاء سطح امنيت ، كد نويسي آن با معماري چند لايه صورت گرفته كه مبتني بر تكنولژي روز دنيا NET. ميباشد .
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار ، قابلیت بسط و گسترش دادن آن می باشد.بدین معنا که این نرم افزار هیچ محدودیتی را برای کاربر از جهت خدمات و ماژول های قابل ارائه تحمیل نمی نماید.