سرویس رویه های حفاظت

..............................................................................................

SSL چیست ؟

پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند بصورت کد شده ارسال می شوند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند. SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند. برای برقراری یک اتصال SSL به Web Server Certificateها نیاز می باشد.

InstantSSL چیست؟

InstantSSL یک Web Server Certificate است که اجازه می دهد مشتریان و وب سایتها بتوانند یک تجارت الکترونیک (e-commerce) ایمن با اتصال کد گذاری شده SSL برقرار کنند. InstantSSL Web Server Certificateها با 98% مرورگرها سازگار هستند.

SSL Certificate های آذران وب

با InstantSSL Web Server Certificateهای آذران وب، شما و مشتریانتان می توانید یک تراکنش اینترنتی ایمن و مطمئن برقرار کنید. InstantSSL به شما SSL با 128 بیت کدگذاری (encryption) با قیمتی کمتر از دیگر ارائه دهندگان SSL، ارائه می دهد. برخلاف محصولات دیگر شما مجبور نیستید روزها برای گرفتن SSL صبر کنید. آذران وب در کمتر از یکروز InstantSSL Certificate شما را صادر می کند.

تکنولوژی پیشرفته تائید کردن(authentication)

با فعال کردن آیکون "LOCK" مرورگرتان، QuickSSL به کاربران آنلاین اطمینان می دهد که شماره کارت اعتباری و بقیه اطلاعات محرمانه نمی توانند دیده شوند، دزدیده شوند یا تغییر یابند. بعلت اینکه سیستم authentication خودکار ما از پیشرفته ترینها در صنعت می باشد، مشتریان و شرکای تجاری شما می توانند مطمئن باشند که QuickSSL Web Server Certificateها فقط برای گیرندگانی که کاملا تائید شده هستند، صادر می گردد.

دسترسی آنلاین به پروفایل تجاری تان

بعنوان بخشی از مرحله تدارکاتی با QuickSSL، تجارت شما با ChoicePoint ثبت خواهد شد و یک (ChicePoint Unique Identifier (CUI اختصاص داده خواهد شد که معادل عدد DUNS می باشد. CUI یک پروفایل شرکتی برای کاربر اینترنتی شما از طریق اطلاعات موجود در certificate تان، فراهم می کند. اطلاعات پروفایل تجاری، شامل اطلاعات اولیه گزارش شده از CSR تان از قبیل نام دومین، نام شرکت، بخش، کشور، استان و شهر می باشد. ChoicePoint اجازه می دهد اشخاص معتمد بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد شرکت شما را مشاهده کنند و خریداری نمایند. با دسترسی به اطلاعات شرکتی شما، مشتریان تان به برقراری یک تجارت آنلاین اطمینان پیدا خواهند کرد.

دلیل اهمیت ریشه گواهینامه (Root Certificate ) چیست ؟

گواهینامه های SSL باید از صادرکننده های مورد اطمینانی صادر شده باشند، و ترجیحا توسط یک مرکز صدورگواهینامه ۲۰۴۸ بینی ایجاد شده باشد. همچنین ریشه گواهینامه (Root Certificate) باید در مرورگر کاربر نهایی موجود باشد تا امکان اطمینان به گواهینامه موجود فراهم گردد. در صورتی که مرورگر، گواهینامه ریشه ای را پیدا نکند، پیغامی را مبنی بر عدم اطمینان به گواهینامه SSL به کاربر نمایش می دهد.

نمونه ای از گواهینامه های SSL نوع (EV (Extended Validation

گواهینامه های SSL باید از صادرکننده های مورد اطمینانی صادر شده باشند، و ترجیحا توسط یک مرکز صدورگواهینامه ۲۰۴۸ بیتی ایجاد شده باشد. همچنین ریشه گواهینامه (Root Certificate) باید در مرورگر کاربر نهایی موجود باشد تا امکان اطمینان به گواهینامه موجود فراهم گردد. در صورتی که مرورگر، گواهینامه ریشه ای را پیدا نکند، پیغامی را مبنی بر عدم اطمینان به گواهینامه SSL به کاربر نمایش می دهد.

ssl , azaranweb
گواهینامه SSL استاندارد
ssl , azaranweb