خدمات میزبانی هاست ایران و کانادا بر روی سرورهای HP

اگر یک وب سایت با بازدیدهای معمولی دارید هاست های ما برای نیاز شما کافی است، اما کسب و کارهای بزرگ، به هاستی بیش از یک میزبانی وب نیاز دارند،هر گاه منابع هاست معمولی برای شما کافی نبود سرورهای اختصاصی آذران وب نیاز شما را پوشش خواهند داد.
خرید هاست و خدمات تخصصی میزبانی وب توسط آذران وب،24 ساعته پشتیبانی می شوند.
سرورهای قدرتمند HP که معمولا از شامل نسل 8 و نسل 9 هستند با آپ تایم 99.9% همیشه روشن هستند.به دلیل استفاده از نرم افزارهی اورجینال ویندوز،آنتی ویروس،میل سرور و .. برای هاست های آذران وب رتبه شما در موتورهای جست و جو نیز به دلیل کیفیت هاست سایت بالاتر خواهد رفت.

خرید هاست

طراحی سایت و پرتال سازمانی

طراحی سایت ، پرتال سازمانی، فروشگاه اینترنتی، طراحی اختصاصی وب سایت

 • طراحی پرتال سازمانی

  یکی از محصولات آذران وب طراحی پرتال برای سازمان ها و شرکت های بزرگ است.پرتال شباهت زیادی به وب سایت دارد و تفاوت آن با یک سایت زیر سایت ها و سطوح دسترسی متفاوت و دروازه ورودی آن به قسمت های مختلف یک ساختار سازمانی است.اگر می خواهید درباره پرتال سازمانی و نحوه طراحی و معماری آن بیشتر مطالعه کنید اطلاعات بیشتر در طراحی پرتال سازمانی را مطالعه کنید.

  اطلاعات بیشتر
 • طراحی سایت واکنشگرا

  سیستم مدیریت محتوا آذران وب که برای طراحی سایت استفاده می شود یک قابلیت ویژه دارد. این سیستم با سایت سازهای ساده متفاوت و امکانات بسیار پیشرفته تر است.CMS آذران وب 8 نوع ظاهر گرافیکی پیش فرض دارد.درصورتی که نیاز شما برای طراحی سایت شامل یک پوسته گرافیکی خاص می شود که به نظر شما شبیه به یک وب سایت است،پوسته های طراحی ریسپانسیو پاسخگوی شما خواهد بود.

  اطلاعات بیشتر
 • طراحی فروشگاه اینترنتی

  امروزه بیشترین درخواست کاربران برای طراحی سایت،طراحی فروشگاه اینترنتی است.آذران وب با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای فروشگاه اینترنتی از جمله آمازون،دیجی کالا و .. به یک تعریف جامع دست یافته است. اگر قصد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را دارید می توانید با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید یا اطلاعات بیشتر را در زمینه طراحی انواع سایت مشاهده کنید.

  اطلاعات بیشتر

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری CRM

رضایت مشتریان همراه با افزایش فروش

CRM چه مزیتی برای من دارد؟

مد نظر قرار دادن مدیریت ارتباط با مشتری می‌تواند مزایای بیشماری برای سازمانها فراهم کند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می شود :۱-از آنجاکه یکی از مهمترین دارایی های یک سازمان مشتریان آن هستند، با استفاده از این رویکرد، حفظ مشتریان فعلی و ترغیب آنان به خریدهای مجدد، زمینه ساز بقای سازمان است که هدف اصلی هر سازمانی است .

اطلاعات بیشتر ...

CRM چیست؟

CRM مخفف کلمات Customer Relationship Management به معنی مدیریت روابط با مشتری است. یک استراتژی است که برای کسب آگاهی بیشتر در مورد نیازها و رفتار مشتریان برای ارتباط بیشتر با آنان استفاده می شود.روابط خوب با مشتری رمز موفقیت در تجارت و کسب و کار می باشد.

اطلاعات بیشتر ...

همین الان دامنه خود را ثبت کنید

انتخاب پسوند دامنه

نام دامنه خود را وارد نمایید